Dobre rozwiązanie dla łazienki

Prysznic już od dawna wyprzedził w popularności wannę, choć ta druga ma swoje zalety. Czy może być jednak coś lepszego od kabiny prysznicowej?

Dobre rozwiązanie dla łazienki

Okazuje się, że owszem. Klasyczne prysznice z brodzikiem to już przeszłość. Obecnie triumfy święcą kabiny prysznicowe walk-in. To nowoczesne, modne i wygodne rozwiązanie, które pozwala na swobodne korzystanie z prysznica, a jednocześnie niemal nie zajmuje miejsca w łazience. Kabina prysznicowa wali-in to właściwie tylko ścianka z szyby i panel prysznicowy. Sekret tkwi we właściwie wyprofilowanej posadzce łazienki. To dzięki niej woda spływa bez problemu.

Projekt łazienki

O tym trzeba jednak pomyśleć wcześniej, projektując łazienkę i kładąc kafelki. Jeśli chcemy w naszej łazience zastosować kabinę prysznicową walk-in powinniśmy pomyśleć także o właściwej wentylacji. Para wodna z uwagi bowiem na otwarty charakter prysznica wydostaje się na całą łazienkę. A ponieważ prysznic w typie kabiny prysznicowej walk-in nie jest w pełni zamknięty, woniej się nagrzewa, stąd łazienka musi być ciepła.

krolestwolazienek.pl

Redakcja maxparkiet.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *