Podnośniki elektryczne – nieocenione wparcie podczas prac wewnątrz budynków

0
202

Nie zawsze wszystkie prace z wykorzystaniem maszyn ciężkich prowadzone są na trudnym terenie, gdzie podłoże bywa nierówne i grząskie. Czasami działania wymagają sprzętu, który zapewni wysoką precyzyjność, a jego wymiary pozwolą na efektywną realizację zadań nawet w niewielkich pomieszczeniach.

Kiedy warto wybrać maszyny z napędem elektrycznym?

Jeśli wykonujesz prace wykończeniowe, magazynowe bądź inwentaryzacyjne, to właśnie kompaktowe maszyny, których możliwości gwarantują wysoką dokładność, stanowią nieocenione wsparcie. Sprzętem idealnie wpisującym się w tę charakterystykę są podnośniki elektryczne. Ponadto podesty zasilane bez użycia paliwa cechują się bardzo cichą pracą, a dzięki niebrudzącym kołom nie niszczą i zanieczyszczają podłoża.

Rodzaje podestów elektrycznych

Szukając wydajnych podnośników elektrycznych, warto sprawdzić oferty uznanych producentów, którzy działają w branży od wielu lat, dostarczając sprawdzone i innowacyjne rozwiązania. Jednym z nich jest amerykańska firma JLG, której wysokiej klasy sprzęt dostępny jest również w Polsce – https://jlg.com.pl/kategoria-produktu/podnosniki-elektryczne/. Aktualna flota obejmuje różne rodzaje podestów elektrycznych, dzięki czemu każdy operator znajdzie maszynę idealnie dopasowaną do wymagań, które stawiają przed nimi zaplanowane zadania. Obowiązująca obecnie oferta prezentuje się następująco:

  • podnośniki nożycowe (maksymalna wysokość robocza – 14,19 m),
  • zwyżki przegubowe (wysokość robocza sięgająca nawet do 20,39 m),
  • podesty masztowe z serii Toucan (wysokość robocza – 12,65 m),
  • podesty masztowe z serii AM (wysokość robocza – 14,42 m),
  • podnośniki gąsienicowe,
  • podesty magazynowe i pionowe dla personelu.

Profesjonalny serwis – bez tego ani rusz!

Kupując maszynę okraszoną logiem JLG, prócz najwyższej jakości, klient otrzymuje także kompleksowe wsparcie profesjonalnego serwisu, który większość usterek jest w stanie usunąć w miejscu pracy.

Jeśli zależy Ci na powodzeniu inwestycji, przywiązujesz ogromną wagę do kwestii bezpieczeństwa oraz wymagasz ponadprzeciętnej efektywności, to sprzęt JLG jest skierowany właśnie do Ciebie!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here